معرفی رئیس جدید و تکریم رئیس پیشین دانشکده‌ی علوم ریاضی و کامپیوتر

معرفی رئیس جدید و تکریم رئیس پیشین دانشکده‌ی علوم ریاضی و کامپیوتر


معرفی رئیس جدید و تکریم رئیس پیشین دانشکده‌ی علوم ریاضی و کامپیوتر

 

دکتر آخوندعلی سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز در آیین تجلیل از دکتر مهرداد نامداری رئیس پیشین دانشکده‌ی علوم ریاضی و کامپیوتر و همچنین معرفی دکتر غلام‌علی پرهام رئیس جدید این دانشکده نیز بیان کرد: دانشکده‌ی علوم ریاضی و کامپیوتر پایه‌ی بسیاری از رشته‌های رشته‌های دیگر در این دانشگاه است و می‌توان گفت که مبنای علم و دانش علوم‌پایه از این دانشکده آغاز می‌شود.

آخوندعلی حضور دوباره دانشجویان پس از دوسال وقفه در روند آموزش دانشگاه‌ها به دلیل همه‌گیری بیماری کرونا را اتفاقی مهم و موجب خرسندی مسئولان دانشگاه دانست و افزود: در این مدت مسئولان دانشگاه تلاش بسیاری داشتند تا بتوانند در مدتی کوتاه شرایط حضور دانشجویان در کلاس‌های درس و همچنین اسکان در سراهای دانشجویی را فراهم کنند.

 

وی، اظهار کرد: در این مدت سامانه‌های برخط دانشگاه توانست مشکل آموزش دانشگاه را برطرف کند و از این سامانه‌ها برای برگزاری همایش‌ها، کنفرانس‌ها و... نیز استفاده شده است

 

سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز در خصوص اسکان دانشجویان در سراهای دانشجویی نیز گفت: در نیم‌سال تحصیلی گذشته ۸۰ درصد دانشجویان در سراهای دانشجویی اسکان داشتند و دانشجویان رشته‌های علوم انسانی در مقطع کارشناسی نیز به صورت برخط در کلاس‌های درس شرکت کردند.

دکتر مهرداد نامداری رئیس پیشین دانشکده‌ی علوم ریاضی و کامپیوتر دانشگاه شهید چمران اهواز از همراهی اعضای هیئت‌علمی و کارکنان این دانشکده در پیشبرد اهداف و برنامه‌ها تقدیر کرد و گفت: در دوسال گذشته آموزش عالی کشور و به تبع آن استان خوزستان دچار مشکلات بسیاری زیادی شد که با همدلی مجموعه‌ی دانشگاه توانستیم بر این مشکلات فائق آمده و شرایط مطلوبی برای آموزش و پژوهش دانشجویان فراهم کنیم.

دکتر غلام‌علی پرهام رئیس جدید دانشکده‌ی علوم ریاضی و کامپیوتر دانشگاه شهید چمران اهواز نیز از تلاش‌های دکتر نامداری در زمان مسئولیت ریاست دانشکده تقدیر کرد.