قابل توجه کاربران Persian Tex

قابل توجه کاربران Persian Tex

بسته‌ی بای‌دای یکی از بسته‌های لاتک است که در موتور زی‌لاتک توانایی ایجاد متون دوطرفه را به تک می‌دهد‌. به همراه فراخوانی بسته‌ی زی‌پرشین، این بسته نیز فراخوانی شده تا بتوانیم با زبان شیرین فارسی متون خود را نگارش کنیم. حدود ۱۲ سال است که دکتر وفا خلیقی به طور رایگان این دو بسته را به روز می‌کند.
چندی قبل تعدادی از کاربران فعال "تک" که از زحمات و همچنین مشکلات ایشان از نزدیک آشنایی دارند و نیز با توجه به این که این بسته‌ها از سوی هیچ نهاد دولتی و غیر دولتی پشتیبانی نمی‌شوند، به این نتیجه رسیدند که برای حمایت و پشتگرمی آقای دکتر خلیقی و برای این که بتوانیم همچنان از گره گشاییهای ایشان در این راه استفاده کنیم، عدل و انصاف حکم می‌کند از کاربران این برنامه حمایت مالی بطلبیم. 
در همین راستا طی رایانامه‌ای از ایشان خواسته که حسابی معرفی  کنند تا کاربرانی که این وظیفه انسانی و اجتماعی را درک می‌کنند بتوانند بطور داوطلبانه حمایت مالی خود را به این حساب واریز کنند.
متن جواب آقای دکتر خلیقی به درخواست ارسال شماره حساب:
 
از ایمیل شما سپاسگزارم. حساب بانکی متعلق به بانک آینده و به نام نیوشا محمدزاده است و شماره روی کارت بصورت زیر است:
4024 8214 1410 6362
مبلغی که من برای کمک به پروژه در نظر گرفتم ۵۰ هزار تومان در سال هست. لطفا پس از واریز پول، اگر رسیدی دریافت کردید یک نسخه هم برای من ایمیل کنید.
 
باز هم از اینکه از پروژه Persian TeX حمایت می‌کنید، از شما از صمیم قلب سپاسگزارم.

با احترام و فروتنی

 وفا
 
ایمیل جناب خلیقی: persian-tex@tug.org

یک لینک ثابت با اطلاعات بیشتر هم در سایت پارسی‌لاتک قرار دارد که جهت اطلاع بیشتر می توان به آن مراجعه نمود.