سمینارهای علمی و کارگاه‎های آموزشی

معاونت پژوهشی دانشکده برگزار می‎کند:

سمینارهای علمی و کارگاه‎های آموزشی

معاونت پژوهشی دانشکده علوم ریاضی و کامپیوتر به مناسبت هفته پژوهش کارگاه‎های اموزشی و سمینارهای علمی برگزار می‎کند.

 دکتر مهرداد نامداری برنامه‎ سمینارهای علمی و کارگاه‎های آموزشی که به مناسبت هفته پژوهش برگزار می‎شود را اعلام نمود. در همین راستا روزروز یکشنبه 21 آذرماه، یک گارگاه آموزشی با عنوان «کارگاه پویای تفکر طراحانه» با سخنرانی آقای دکتر امید غیور در ساعت 9 تا 11 در سالن کنفرانس دانشکده علوم ریاضی و کامپیوتر برگزار خواهد شد.

 روز دوشنبه 22 آذرماه 95 یک سمینار علمی با عنوان «آیا در ریاضیات هم انقلاب رخ می‎دهد؟(نمونه‌پژوهی مفهوم عدد)» با حضور پروفسور سیاوش شهشهانی استاد ریاضی دانشگاه شریف و چهره ماندگار ریاضی کشور و اعضای هیأت علمی و دانشجویان در سالن سمینار دانشکده علوم ریاضی و کامپیوتر برگزار خواهد شد.

در ساعت 15 تا 1
7 دوشنبه 22 آذرماه 95 یک میزگرد با عنوان چیستی دانشگاه  با سخنرانی پروفسور شهشهانی، پروفسور امیدعلی شهنی کرم‎زاده، پروفسور مسعود صفائی مقدم، پروفسور حاجی دولو وپروفسور یداله مهرعلیزاده  در سالن اجتماعات دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی برگزار خواهد شد. از همه اقشار دانشگاهی خوزستان خصوصا اعضای هیأت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی جهت حضور در این میزگرد دعوت به عمل می‌آید.

در روز سه‎شنبه 23 آذرماه نیز یک نشست مشترک با حضور اعضای هیأت علمی گروه ریاضی و دبیران ریاضی آموزش و پرورش خوزستان برگزار خواهد شد.

روز چهارشنبه نیز یک کارگاه آموزشی «Latex پیشرفته» توسط آقای مهندس شاپور مددپور از ساعت 8 تا 12 در سالن سمینار دانشکده برای علاقه مندان برگزار خواهد شد.

همچنین یک کارگاه آموزشی با عنوان «آشنایی با پایگاه علمی MathSciNet توسط دکتر مهرداد نامداری از ساعت 14 تا 16 روز چهارشنبه 24 آذرماه در سالن سمینار دانشکده برگزار خواهد شد.